WYBRANE INFO:

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej z moimi fotografiami:

http://mojadroga.online/

Grand Prix XVII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Chóralnej w Sankt Petersburgu dla Chóru Akademickiego UW!

Zdobyliśmy również: pierwsze miejsce w trzech kategoriach, w których występowaliśmy (chóry mieszane, folklor, muzyka sakralna),  a nasza dyrygentka, Irina Bogdanovich - nagrodę dla najlepszego dyrygenta. 

Grand Prix XVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej w Barczewie dla Chóru Akademickiego UW!

Zdobyliśmy również: wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu muzyki współczesnej i wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu muzyki dawnej, a nasza dyrygentka, Irina Bogdanovich - nagrodę dla najlepszego dyrygenta. 

Nominacja do Fryderyka 2019!

Płyta CD "Rachmaninow - Całonocne czuwanie op. 37" w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Iriny Bogdanovich, z udziałem solistów: Jadwigi Rappé i Mateusza Markuszewskiego, otrzymała nominację do nagrody Fryderyk 2019 w kategorii "Album Roku Muzyka Chóralna, Oratoryjna i Operowa"!

DSC09631_edited_—_kopia.jpg
Vox - plakat.png

Nabór do Chóru Akademickiego UW - zachęcam z całego serca!!!  Najlepsze zjawisko na Uniwersytecie Warszawskim!

Projekt: Hubert Świątek, fotografie: Teresa Gręziak

ChAUW_nabór_18-19-03 — kopia.png
ChAUW_nabór_18-19-04 — kopia.png

Płyta CD "AVE" z muzyką Aldony Nawrockiej już do kupienia! To wielki zaszczyt dla mnie, że mogłam napisać wprowadzenie do książeczki, która towarzyszy zarejestrowanej na krążku muzyce chóralnej w wykonaniu Polskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego. Zachęcam do lektury i kupna! (Kliknij okładkę)

AVE_Okladka_—jpg.jpg

Wielki sukces w Czechach! Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego na Międzynarodowym Festiwalu Chórów Akademickich IFAS 2018 w Pardubicach zdobył Grand Prix, 3 Złote Dyplomy we wszystkich kategoriach, w których startował oraz nagrodę Rektora Uniwersytetu w Pardubicach. W pozostałych kategoriach nie przyznano złotych dyplomów.

Fot. Filip Neuwirth

Plakat koncertu Chóru Akademickiego UW na zakończenie sezonu artystycznego 2017/2018. Projekt: Hubert Świątek.

Ostatnie projekty artystyczne z moim udziałem:

Płyta CD "MARTYRUM POLONORUM LAUDES", którą nagrałam wraz z zespołem Mulierum Schola Gregoriana CLAMAVERUNT IUSTI w sprzedaży! Dostępna m.in. tutaj (kliknij okładkę):

martyrum-polonorum-laudes-w-iext36410660
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

© 2019 by Teresa Gręziak